Zamieszanie z licencjami trwa

Zamieszanie z licencjami trwaPowrót
PZPN nie przyznał licencji na grę w II lidze Polonii Bytom. Tak więc w drugiej lidze zagra dziesiąty zespół z grupy zachodniej - Raków Częstochowa. Cieszą się też kibice Stomilu, który zostaje na zapleczu Ekstraklasy.

Komisja licencyjna Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła dzisiaj decyzje dotyczące przyznania licencji dla Klubów z I i II ligi. Pozwolenia na występy w nowej II lidze nie otrzymała Polonia. Kibice z Bytomia cieszyli się wczoraj po wycofaniu Warty Poznań, ale jak się okazało była to radość przedwczesna. Jak pisaliśmy w poprzednim artykule włodarze z Warszawy zdecydowali się na rozpatrywanie sprawy pozostania w lidze terytorialnie. Skorzystał na tym Raków Częstochowa, który zagra w II lidze, mimo zajęcia dopiero dziesiątej pozycji w zachodniej grupie II ligi w sezonie 2013/14. Komisja wydała też pozytywną decyzję rozpatrując odwołanie Górnika Wałbrzych, tak więc zespół z Dolnego Śląska również zobaczymy w II lidze.

     Smucą się zapewne kibice Kolejarza Stróże, który nie dostał w trybie odwoławczym pozwolenia na grę w I lidze. Tak więc na zapleczu Ekstraklasy pozostaje najwyżej sklasyfikowany spadkowicz, czyli Stomil Olsztyn. Kolejarza czeka natomiast postępowanie licencyjne dotyczące II ligi. To samo dotyczy Okocimskiego Brzesko. W przypadku decyzji negatywnej dla jednego z Klubów, w trzeciej klasie rozgrywkowej utrzyma się najwyżej sklasyfikowany spadkowicz z grupy wschodniej II ligi, czyli Olimpia Elbląg. Komisja licencyjna będzie rozpatrywała wnioski Kolejarza i Okocimskiego we wtorek 17 czerwca.

Dodał: Dejwo
Źródło: portel.pl
2014-06-13 23:32
Komentarze (10):
Podpis:
Wpisz ten kod: 5117
Treść:
Następna rzecz to kto w końcu jest koordynatorem grup młodzieżowych?Klub ogłaszał konkurs i co? Księże proboszczu prosimy o informację.
Dodał: E-g
2014-06-16 20:47:04
Jechałem wczoraj do Dzierzgonia przez Stare Pole.Odniosłem wrazenie ze ten ich malutki obiekt do grania w piłkę oczywiscie z zegarem podobnym jak na moniuszki w Starym Polu .Jest o 2 klasy ładniejszy niz A 8.Do roboty frajerstwo i to szybko sie brac (modernizacja).Kurwa oni w tym ratuszu też chyba czekaja na decyzje o licencji..Jak bedzie to zaczną robic a jak nie .To wypierdalac na Moniuszki i beda Biedronke w tym miejscu robic..
Dodał: Matrax
2014-06-15 22:20:35
Przed następnymi wyborami deklaracja na piśmie , inaczej nie głosować na takich oszustów jak Wolf . Obiecywał modernizację na wiosnę tylko zapomniał powiedzieć na którą. Pozdrawiam kibiców-wyborców , którzy głosowali na tego drania i teraz dzięki temu nie mamy stadionu.
Dodał: E-g
2014-06-15 19:37:04
i kiedy ta przebudowa stadionu. Już tydzień po sezonie a na Agrykola jak nic się nie działo tak nic się nie dzieje hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dodał: Jurek W
2014-06-15 17:08:50
a czego spodziewac sie po zarzadzaniu ksiedza lekarza i starosty
Dodał: ~anonim
2014-06-15 12:42:14
im sa kibice potrzebni tylko do kupowania biletow i karnetow. Na co dzien zbedny balast. Tylko ze to sie w koncu odwroci przeciw klubowi. Kazdy kij ma dwa konce.
Dodał: teoretyk z Tuwima
2014-06-15 12:14:59
A obiecywano nową politykę informacyjną, więcej info na nowej stronie (nowa jest, ale te info o wynikach to można wszędzie przeczytać). Kibice nadal olewani - i przez piłkarzy i przez zarząd - i jak to zauwazył @grzes - ma tym poziomie rozgrywek, to najzwyczajniej nie pzystoi. Nie dziwcie się więc że kibiców będzie nadal ubywało, będzie większa krytyka i traktowanie klubu OE jako lesze zło.
Ks. Guminiak taki fejsbukowy, przy meczach lajkuje, a zlewa kibiców, czytając, że jest ogólnie niezadowolenie spowodowane ostatnimi wydarzeniami i nie raczy łaskawie na nie odpowiedzieć, żeby ratować dobre imię OLIMPII. Przystosował się do ogólnie panującej przeciętności w klubie...
Dodał: OE-forever
2014-06-14 21:24:49
Pełna amatorszczyzna z strony klubu na poziomie rozgrywek na jakim się znajdziemy. Kontakty klub - kibice dużo by trzeba się uczyć nawet od przeciętnych w tej materii.
Dodał: grzes
2014-06-14 20:44:06
Tyle spekulacji że boli głowa...Dlaczego zarząd
Olimpi czy też sam Prezes nie zabiorą głosu
co dalej?Słychać że tak naprawdę to nie bardzo
Olimpia chce grać w tej 2 lidze..nawet gdyby
po tych zawirowaniach okazało się że uda
sie utrzymać...
Dodał: Gonzo
2014-06-14 12:07:00
Wszystko dobrze i logicznie opisane .Nie wiem czy Kogutowi nie dadza licencji na 2 ligę.Znany jest ,ponoc jaja znosi.To jest ewenement . My raczej do ulubienców pzpn nie należymy.Zapewne woleliby niektórzy baronowie widziec zamiast Olimpii kogoś z podkarpacia albo z Tatr.Pozyjemy .Zobaczymy.
Dodał: Matrax
2014-06-14 08:06:21