sex z shemale
shemale videos free sex video. Analny 123468 Porno.
transwestyci.com

Ważą się losy Olimpii

Ważą się losy OlimpiiPowrót
Komisja licencyjna Polskiego Związku Piłki Nożnej rozpatruje wnioski klubów o przyznanie licencji na sezon 2014/15. Wciąż ważą się losy utrzymania w II lidze Olimpii Elbląg. 

Przypomnijmy, że elblążanie ukończyli rozgrywki w grupie wschodniej II ligi na dziewiątym miejscu, co oznacza degradację do III ligi. Chwilę po remisowym meczu ze Stalą Mielec, pojawiły się głosy o tym, że kilka klubów nie dostanie licencji na grę w II lidze i żółto-biało-niebiescy uratują ligowy byt. O tym fakcie zaczęła nawet pisać prasa, tyle że jak na razie nie ma się nad czym rozwodzić...

     Jak udało się nam ustalić w Polskim Związku Piłki Nożnej, postępowania mogą trwać nawet do 23 czerwca. - Trudno w tym momencie wyrokować, kto może dostać, a kto nie dostanie licencji - powiedział nam Łukasz Wachowski z PZPN. - Najpierw wnioski rozpatruje komisja pierwszej instancji, a potem w razie odwołania drugiej. To wszystko musi potrwać. W tym momencie kilka klubów nie dostało zgody na grę w II lidze, ale sytuacja może ulec zmianie, jeśli uzupełnią one dokumentację lub wykażą, że nie ma już niedociągnięć - kończy przedstawiciel PZPN.

     W rozmowach kibiców często pojawia się temat braku licencji Widzewa Łódź i Okocimskiego Brzesko, co miałoby dać utrzymanie Olimpii. Jeśli chodzi o klub z Łodzi, to ma on podwójny problem - zaległości finansowe i niedociągnięcia infrastrukturalne. Chodzą słuchy, że Widzew może zostać zdegradowany nawet o dwie klasy rozgrywkowe. I w tym momencie rodzi się pytanie, od której klasy rozgrywkowej będzie liczył karę PZPN. Czy od Ekstraklasy, czy od I ligi, do której spadł RTS Widzew? Jeśli od tej drugiej, to może być to szansa dla Olimpii.

     Media rozpisują się też o trudnej sytuacji Okocimskiego. Zadzwoniliśmy do Brzeska i jak się dowiedzieliśmy, władze klubu nie przewidują kłopotów z otrzymaniem licencji. - Nie otrzymaliśmy licencji na I ligę, ale zdecydowały o tym drobne niedociągnięcia. Nie składamy odwołania, bo nie chcemy wpędzać się w koszta. Złożymy dokumenty o licencję na II ligę i myślę, że nie powinno być problemu. Co najwyżej grozi nam nadzór PZPN-u – powiedział nam przedstawiciel Okocimskiego.

     W tym momencie z brakiem licencji na występy w nowej centralnej II lidze boryka się  kilka klubów (czekają na rozpatrzenie wniosków lub odwołań). Ze spadkowiczów z I ligi licencji nie otrzymały Kolejarz Stróże i wspomniany wcześniej Okocimski. Kluby z II ligi, które utrzymały się, ale są zagrożone brakiem zgody na występy na trzecim szczeblu rozgrywkowym to: Górnik Wałbrzych, Warta Poznań. W tym przypadku również rodzi się pytanie, co stanie się w przypadku, jeśli licencji nie otrzyma klub z grupy zachodniej? Czy zastąpi go najwyżej sklasyfikowany spadkowicz z tej samej grupy? Jeśli tak, to co zrobić z fantem, że dziewiąta Polonia Bytom, dziesiąty Raków Częstochowa i jedenasty Gryf Wejherowo też w tym momencie nie otrzymały licencji? Czy sprawiedliwe jest, że w gronie drugoligowców może się w tym wypadku znaleźć dwunasta w tabeli Odra Opole, a spadnie dziewiąta w grupie wschodniej Olimpia? A może będzie jakiś baraż? Pytań jak na razie bez odpowiedzi jest naprawdę mnóstwo. O wszystkim dowiemy się zapewne w najbliższych tygodniach. 

Dodał: Dejwo
Źródło: portel.pl
2014-06-10 10:56
Komentarze (4):
Podpis:
Wpisz ten kod: 6614
Treść:
@lolek jesteś źle poinformowany. Co do zielonego stolika będzie wiadomo w czwartek czy Okocimski dostaje licencję . Jak dostaną będzie znaczyło że sponsor spłacił długi i spotykamy się na meczu w III lidze.
Dodał: E-g
2014-06-10 20:53:34
Pic na wode fotomontaż.Jak by chcieli grac w nowej 2 lidze .To poprostu by zrobili wszystko zeby sie utrzymac bo zeby sie utrzymac to brakowalo 2 normalnych wzmocnien i wszystko..Zwłaszcza że za rok lub dwa w Elblagu moze nie byc nawet 3 ligi.Dowidzenia
Dodał: kosynier
2014-06-10 13:46:20
No to dobrze jest klub zarządzany.
Dodał: Dejwo
2014-06-10 13:39:35
eeehh z tym to chyba lipa będzie. skład już się sypie, a przed ostatnim meczem 4 kopaczy już było ugadanych na nowe kontrakty w nowych klubach. Jak już ktoś pisał ze składu zabraknie Zocha, Leśnego, Maciejuka, Lewandowskiego, Sedlewskiego, Ichima, i cygana Juliana. Nie wiadomo co z młodymi z Legii
Dodał: lolek
2014-06-10 12:45:19